Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu Hlavné menu 6 Prechod na navigáciu vodorovná

Informačné tabule zlepšia orientáciu turistovVytlačiť
 

Mesto Revúca osadilo dve nové informačné tabule na prístupových cestách do mesta a to na ulici M. R. Štefánika a Muránskej. Tabule označujú Múzeum Prvého slovenského gymnázia i Turistické informačné centrum. Realizácia prebehla začiatkom mája 2017.

Mesto chce tak zlepšiť orientáciu domácich i zahraničných návštevníkov pri cestách do mesta Revúca i návštevách regiónu Gemer.

Cieľom je skvalitnenie propagácie národnej kultúrnej pamiatky celonárodného významu pri príležitosti blížiaceho sa 155. výročia založenia Prvého slovenského a. v. gymnázia, známeho ako Prvé slovenské gymnázium, ktoré si pripomenieme v septembri práve v tomto roku.

Zámerom je samozrejme osloviť aj nových návštevníkov a motivovať ich tak k návšteve počas celého roka upozornením na turisticky atraktívnu pamiatku.

Tieto informačné tabule majú význam v infraštruktúre cestovného ruchu a ich úlohou je upozorniť a navigovať návštevníkov a turistov do označenej lokality, ale hlavne zdôrazniť regionálne hodnoty, ktoré na území mesta máme.

 

Text a foto: MsÚ

Informačné tabule zlepšia orientáciu turistov

Informačné tabule zlepšia orientáciu turistov


 
 

Mobilná aplikácia Virtualne

Komunikácia s občanmi cez mobilnú aplikáciu City Monitor

dnes je: 27.5.2018

meniny má: Iveta

Lokalita: Viničky
0904 678 078, 0918 645 422

CIVILNÁ OCHRANA - základné informácie v pdf CO.pdf (439.9 kB)
webygroup

TitulkaMestoObčan/PodnikateľTuristické informačné centrumEnglish
Úvodná stránka