Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu Hlavné menu 6 Prechod na navigáciu vodorovná

Užili sme školu v prírodeVytlačiť
 

Tohtoročnú školu v prírode absolvovali  žiaci 4. ročníka Základnej školy J. A. Komenského v prekrásnych  Vysokých Tatrách.

Počas pobytu navštívili mnoho zaujímavých miest a celý rad atrakcií.  Najprv navštívili zábavný park Tricklandia v Starom Smokovci. Je založený na trick  arte  - umení optických ilúzií. Súčasťou je zrkadlové bludisko. 2D obrazy sa zmenili na 3D obrazy. Deti sa výborne zabavili. Počas ďalších dní pobytu spoznávali Vysoké Tatry. Z údolnej stanice v  Tatranskej Lomnici sa 4 miestnou kabínkovou lanovkou vyviezli na medzistanicu Štart, odtiaľ ich na Skalnaté pleso vyviezla gondola. Po prehliadke plesa sa deti vyšantili vo Svištej krajine. Návšteva Vysokých Tatier pokračovala prehliadkou Belianskej jaskyne. Pozemnou lanovkou zo Starého Smokovca sa vyviezli na Hrebienok prezreli si vodopády a Rainerovu chatu. Spoznávanie Vysokých Tatier sa končilo túrou na Popradské pleso a odtiaľ na Štrbské pleso. Na záver pobytu si prezreli ešte Múzeum Tatranského národného parku v Tatranskej Lomnici. Súčasťou školy v prírode bol aj bohatý zábavný program a športové aktivity.

            Pobyt v škole prírody umožnil žiakom priamy kontakt s prírodou, možnosť upevniť si zdravie, rozvíjať telesnú zdatnosť a kultúrno-spoločenské návyky.

 

Užili sme školu v prírode

Užili sme školu v prírode

Užili sme školu v prírode

Užili sme školu v prírode

Užili sme školu v prírode


 
 

MESTSKÁ POLÍCIA

Dnes má službu:

Benu
Tesco,
Revúca

ďalšie dni

Sobota 21.10.
Cannabis
M.R. Štefánika,
Revúca
Nedeľa 22.10.
Dr.Max
M.R. Štefánika 1363 Revúca

Mobilná aplikácia Virtualne

Komunikácia s občanmi cez mobilnú aplikáciu City Monitor

Revúcke listy ONLINE

dnes je: 19.10.2017

meniny má: Kristián

Lokalita: Viničky
0904 678 078, 0918 645 422

CIVILNÁ OCHRANA - základné informácie v pdf CO.pdf (439.9 kB)
webygroup

TitulkaMestoObčan/PodnikateľTuristické informačné centrumEnglish
Úvodná stránka