Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu Hlavné menu 6 Prechod na navigáciu vodorovná

Otvorenie Hudobnej školy SENIORVytlačiť
 

Mesto Revúca v spolupráci so Zariadením opatrovateľskej služby CILKA realizuje projekt „Hudobná škola SENIOR“. Projekt je realizovaný s finančnou podporou Ministerstva kultúry Slovenskej republiky.

Hudobná škola SENIOR je ďalšou etapou predchádzajúceho projektu "Škola SENIOR" realizovanej v roku 2014.

Projekt počas júla až októbra pre klientov ZOS CILKA predstaví a priblíži hudobnú výchovu v štyroch „výučbových blokoch“ s lektorkami Renátou Brezovskou a Natáliou Poprockou.

Hudba, spev a hra na hudobných nástrojoch je náplňou prvého bloku. Druhým blokom je Tvorba a výroba jednoduchých hudobných nástrojov. Tretím blokom sú reminiscencie so spomienkami na hudbu regiónu a života. K hudbe patrí Pohyb a ten je náplňou posledného bloku.

Počas realizácie projektu klienti pripravia vlastný program pre obyvateľov ZOS CILKA, príbuzných a verejnosť, na ktorý Vás pozveme v októbri.

Dňa 17. júla za účasti Gabriely Borosovej, Bibiany Jankóšikovej, Renáty Brezovskej a Natálie Poprockej sme otvorili Hudobnú školu SENIOR. 22 klientov ZOS CILKA s piesňou na perách vstúpilo do hudobného leta.

O realizovaných aktivitách Vás budeme priebežne informovať.

 

Mgr. Viera Péliová, sociálny pracovník ZOS CILKA

 

Otvorenie Hudobnej školy SENIOR

Otvorenie Hudobnej školy SENIOR

Otvorenie Hudobnej školy SENIORlogo


 
 

Mobilná aplikácia Virtualne

Komunikácia s občanmi cez mobilnú aplikáciu City Monitor

dnes je: 23.7.2018

meniny má: Oľga

Lokalita: Viničky
0904 678 078, 0918 645 422

CIVILNÁ OCHRANA - základné informácie v pdf CO.pdf (439.9 kB)
webygroup

TitulkaMestoObčan/PodnikateľTuristické informačné centrumEnglish
Úvodná stránka