Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu Hlavné menu 6 Prechod na navigáciu vodorovná

Oblastný Turnaj v minifutbale v ŠZŠ RevúcaVytlačiť
 

Ani tohtoročné septembrové počasie nesklamalo a slnečné lúče sa predreli cez ťažké mraky, aby si už po deviaty krát mohli naši žiaci zmerať sily v minifutbale o pohár riaditeľky ŠZŠ Revúca. Zasúťažiť si prišli žiaci zo ZŠ s MŠ Jelšava, ZŠ s MŠ Lubeník, ZŠ s MŠ Muráň, ŠZŠ Jelšava, ŠZŠ Klenovec, ŠZŠ Brezno, ŠZŠ Čierny Balog a ŠZŠ Polomka. Počas taktickej hry, oťukávania nového súpera a jeho športových zručností zároveň prebiehalo spoznávanie nových kamarátov, upevňovanie kolektívov a „starých priateľstiev“. Všetci sme sa už na to tešili. Futbalové družstvá hrali so športovým zápalom, zo všetkých síl sa snažili dosiahnuť čo najlepší výsledok a veru nemali núdzu ani o horlivé povzbudzovanie.

1. miesto si zaslúžene odnieslo družstvo starších žiakov zo ZŠ s MŠ Jelšava, 2. miesto ŠZŠ Brezno, 3. miesto ŠZŠ Čierny Balog. Najlepším strelcom zo starších žiakov sa stal Dominik Brindzák. Mladší žiaci sa samozrejme tiež nedali zahanbiť a 1. miesto si odniesla  ZŠ s MŠ v Muráni, 2. miesto ZŠ s MŠ Jelšava, 3. miesto ZŠ s MŠ Lubeník a najlepším strelcom sa stal Milan Chudík. Napriek tomu, že sa naši hráči neumiestnili v prvej trojke i naďalej trénujú a zároveň sa tešia na september 2018, aby ukázali čo nové sa počas roka naučili. Veľké poďakovanie patrí sponzorom za poskytnuté dary, ktorými podporili športové podujatie: Lekáreň Lianela, Slovmag, a.s. Lubeník, Pekáreň- Belák M., CRT Sevice s.r.o., Prvá stavebná sporiteľňa a súkromným spomzorom. Poďakovanie patrí aj mestu Revúca za možnosť odohrať turnaj na multifunkčných ihriskách.

 

Mgr. Čipková K.

Oblastný Turnaj v minifutbale v ŠZŠ Revúca

Oblastný Turnaj v minifutbale v ŠZŠ Revúca

Oblastný Turnaj v minifutbale v ŠZŠ Revúca

Oblastný Turnaj v minifutbale v ŠZŠ Revúca

Oblastný Turnaj v minifutbale v ŠZŠ Revúca


 
 

MESTSKÁ POLÍCIA

Dnes má službu:

Benu
Tesco,
Revúca

ďalšie dni

Nedeľa 18.3.
Dr.Max
M.R. Štefánika 1363 Revúca
Sobota 24.3.
Pri Nemocnici s poliklinikou
Nedeľa 25.3.
Dr.Max
M.R. Štefánika 1363 Revúca

Mobilná aplikácia Virtualne

Komunikácia s občanmi cez mobilnú aplikáciu City Monitor

Revúcke listy ONLINE

dnes je: 18.3.2018

meniny má: Eduard

Lokalita: Viničky
0904 678 078, 0918 645 422

CIVILNÁ OCHRANA - základné informácie v pdf CO.pdf (439.9 kB)
webygroup

TitulkaMestoObčan/PodnikateľTuristické informačné centrumEnglish
Úvodná stránka