Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu Hlavné menu 6 Prechod na navigáciu vodorovná

Súťaž o ocenenie Senior FriendlyVytlačiť
 

Naša populácia starne a napriek zvyšovaniu počtu občanov v seniorskom veku, je táto skupina obyvateľov často na okraji záujmu a života spoločnosti. Aj seniorský vek sa však dá prežiť aktívne, spokojne a plodne. K tomu možno prispieť aj otvorenejším a priateľskejším prístupom mladšej a strednej generácie ako aj  celej spoločnosti. Cieľom projektu bolo upriamiť pozornosť na tých, ktorí prispievajú k tomu, aby sa seniorom žilo lepšie.

V rámci projektu súťaže o ocenenie Senior Friendly organizátori Kreatívny Klub Luna, o. z. a OZ BAGAR, vyhlásili aj fotografickú súťaž KRÁSNE SPOLU, ktorá poukazuje  na potrebu medzigeneračných vzťahov, spolupatričnosti a úcty k starším. Mesto Revúca zaslalo do súťaže dve fotografie, ktoré dokumentujú tieto aktivity v Zariadení opatrovateľskej služby Cilka. Slávnostné vyhlásenie víťazov a udelenie ocenenia Senior Friendly bolo  13. októbra 2017 . Naše fotografie boli ocenené ČESTNÝM  UZNANÍM  a boli súčasťou vernisáže finalistov súťaže Krásne Spolu v Zichyho paláci v Bratislave.

Teší nás, že aj touto formou sme mohli zviditeľniť naše mesto prostredníctvom aktivít, ktoré realizujeme pre klientov zariadenia opatrovateľskej služby.

Ing. Gabriela Borosová

cestne uznanie_jpg.jpgocenenie.jpgkniha.jpgobjatie zadarmo.jpgtvoríme spolu.jpg


 
 

MESTSKÁ POLÍCIA

Dnes má službu:

Benu
Tesco,
Revúca

ďalšie dni

Pondelok 19.2. - 29.3.
Benu
Tesco,
Revúca
Sobota 24.2.
Cannabis
M.R. Štefánika,
Revúca
Nedeľa 25.2.
Lianela
Muránska 1335/12,
Revúca

Mobilná aplikácia Virtualne

Komunikácia s občanmi cez mobilnú aplikáciu City Monitor

Revúcke listy ONLINE

dnes je: 19.2.2018

meniny má: Vlasta

Február 2018

Lokalita: Viničky
0904 678 078, 0918 645 422

CIVILNÁ OCHRANA - základné informácie v pdf CO.pdf (439.9 kB)
webygroup

TitulkaMestoObčan/PodnikateľTuristické informačné centrumEnglish
Úvodná stránka