Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu Hlavné menu 6 Prechod na navigáciu vodorovná

KARATE KLUB REVÚCAVytlačiť

Prvú novembrovú sobotu sa v Tvrdošíne uskutočnili otvorené Majstrovstvá Stredoslovenského zväzu karate kadetov a juniorov. Na majstrovstvách sa zúčastnili aj mladí pretekári z revúckeho karate klubu. Na Orave sa zišla solídna konkurencia, o čom svedčí štatistika účasti, spolu 33 klubov a 345 pretekárov. Revúčania sa nestratili a po skvelom výkone v kategórii súborné cvičenia kata, mladší žiaci, 8 – 9 roční, vybojoval striebornú medailu Tadeáš Sabol. Blízko k zisku medaily, mal aj v športovom zápase kumite, kde tesne prehral súboj o bronz. Druhý cenný kov v podobe bronzu, vybojoval v disciplíne kata starší žiaci, 10 – 11 rokov, Štefan Koreň. V športovom zápase starších žiakov, vo váhovej kategórii + 40 kg., nás reprezentoval Lukáš Kilik, ktorý obsadil konečné 4. miesto.
Chlapcom ďakujeme za dôstojnú reprezentáciu klubu.