Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu Hlavné menu 6 Prechod na navigáciu vodorovná

Športový klub Revúcke Sršne bilancuje rok 2017Vytlačiť
 

Športový klub má za sebou prvý kalendárny  rok svojej činnosti. Musíme povedať, že to bol úspešný rok. S malými futbalistami ( r.2009 a mladší ) sme absolvovali dokopy 16 turnajov. Z toho 6 x sme sa umiestnili na stupňoch víťazov. A dva krát turnaj vyhrali. Dva turnaje sme organizovali doma, za ostatnými sme cestovali po strednom a východnom Slovensku. Počas roka sme mali aj vzácne návštevy, ktoré prišli podporiť našich malých srsňákov. Sú to známe futbalové mena - Miško Breznaník a Jaro Timko. Veríme, že pre niektorých chlapcov to budú ich futbalové vzory,  ku ktorým sa priblížia.

V tomto roku sa nám tiež podarilo založiť florbalový oddiel v meste. Florbal doposiaľ fungoval iba na úrovni škôl. Naším cieľom bolo spájať deti, aby mohli reprezentovať naše mesto. Po troch mesiacoch spoločného tréningu sa predstavili na svojom prvom turnaji. V konkurencii starších chlapcov, aj dospelých mužov , skončili tesne za bránami bojov o prvé štyri miesta.  Ukázali tým svoj potenciál a perspektívu.

Veríme, že aj v tomto roku sa nám bude dariť, že pomôžeme deťom aby sa hýbali a čo najlepšie reprezentovali mesto Revúca.Za čo už teraz patrí vďaka obetavej práci trénerov a finančnej podpory rodičov a sponzorov.

A ktokoľvek má chuť, pridaj sa k nám !

futbal tréner Ivan Brdarsky 0918 868 770                                           florbal Tomáš Štefko 0905 338 704

1.png2.png3.png4.png


 
 

Komunikácia s občanmi cez mobilnú aplikáciu City Monitor

Mobilná aplikácia Virtualne

dnes je: 21.10.2018

meniny má: Uršuľa

Október 2018

Lokalita: Viničky
0904 678 078, 0918 645 422

CIVILNÁ OCHRANA - základné informácie v pdf CO.pdf (439.9 kB)
webygroup

English version
TitulkaMestoObčan/PodnikateľTuristické informačné centrumEnglish
Úvodná stránka