Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu Hlavné menu 6 Prechod na navigáciu vodorovná

Ďalšie cesty cestovateľského krúžku pri ZŠ J. A. KomenskéhoVytlačiť
 

Cestovatelia zo ZŠ J. A. Komenského sa 2. 3. 2018 rozhodli navštíviť  ďalšie zaujímavé  miesta. Tento krát sa vybrali do  Banskej  Bystrice.  Navštívili  Strednú priemyselnú školu Jozefa Murgaša a Strednú odbornú školu informačných technológií. Rozhodli sa, že sa priučia novinkám z informačných technológií.

Stali sa svedkami „oživenia“ robotov, stali sa tvorcami  hraného i animovaného filmu, vytvárali  syntetickú hudbu i spracovávali  videá. V ozajstnom televíznom štúdiu si vyskúšali natáčanie správ, prácu  s filmárskymi kamerami, čítanie správ. Zaujalo ich aj fotenie a úprava fotiek. A v závere sa zahrali na pracovníkov Slovenskej pošty.

Okrem toho, že  naši cestovatelia – žiaci ZŠ J. A. Komenského navštívili zaujímavé miesta, zároveň sa v nich možno prebudia vlohy a o niekoľko rokov sa rozhodnú pre štúdium informačných technológií, oblasť ktorá má obrovskú budúcnosť.

Po tejto zaujímavej ceste, už teraz spriadajú plány kde už onedlho vycestujú.

 

murgaska2.jpgmurgaska4.jpgmurgaska5.jpgmurgaska6.jpgmurgaska8.jpg


 
 

Komunikácia s občanmi cez mobilnú aplikáciu City Monitor

Mobilná aplikácia Virtualne

dnes je: 12.12.2018

meniny má: Otília

Lokalita: Viničky
0904 678 078, 0918 645 422

CIVILNÁ OCHRANA - základné informácie v pdf CO.pdf (439.9 kB)
webygroup

English version
TitulkaMestoObčan/PodnikateľTuristické informačné centrumEnglish
Úvodná stránka