Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu Hlavné menu 6 Prechod na navigáciu vodorovná

Učitelia hrajú deťom „alebo“ Čo sa to tu deje?Vytlačiť
 

     Dňa 13. februára 2018 sme sa ako diváci zúčastnili na výnimočnom koncerte. Pedagógovia ZUŠ v Revúcej si pre žiakov, rodičov a priateľov školy pripravili milé prekvapenie. V očakávaní milej výmeny úloh sme sa usadili do hľadiska v preplnenej koncertnej sále a zvedavo čakali, čo sa bude diať.

     Keď vstúpila „pani upratovačka“, bolo jasné, že dnešné popoludnie nie je len iné, ale je výnimočné. Začalo sa 90 minút zábavy, smiechu a prekvapení. Učitelia cez postavy detí, učiteľov, zamestnancov a rodičov ukázali svoj krásny, umením a humorom pretkaný život. Koncert učiteľov bol pobavením, radosťou a obrovskou inšpiráciou pre všetkých, ktorí sa ho zúčastnili. Bol o láske a priateľstve, ktoré žijú v priestoroch školy a bez ktorých by bol jej život smutno obyčajný.

     Učitelia, ktorí sa vedia s takým oduševnením hrať, rozdávať umenie a smiech, sú veľkým šťastím pre naše deti. Aj pre rodičov, lebo k „pani upratovačke“ chodíme ešte radšej ako predtým. Ďakujeme za zážitok.

 

Mgr. Denisa Točeková-Nemcová

100_8966.JPG100_8969.JPG100_8992.JPG


 
 

Komunikácia s občanmi cez mobilnú aplikáciu City Monitor

Odkaz pre PRIMÁTORA

Mobilná aplikácia Virtualne

dnes je: 19.3.2019

meniny má: Jozef

Lokalita: Viničky
0904 678 078, 0918 645 422

CIVILNÁ OCHRANA - základné informácie v pdf CO.pdf (439.9 kB)
webygroup

English version
TitulkaMestoObčan/PodnikateľTuristické informačné centrumEnglish
Úvodná stránka