Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu Hlavné menu 6 Prechod na navigáciu vodorovná

Mesto Revúca získalo grant od spoločnosti TescoVytlačiť
 

TESCO STORES SR, a.s.

Tesco pôsobí na Slovensku už viac ako 20 rokov. Za ten čas sa stalo synonymom moderného maloobchodu a dlhodobým partnerom slovenských dodávateľov. V súčasnosti Tesco prevádzkuje 150 obchodov rôznych formátov, 18 čerpacích staníc, ale aj služby Tesco Online Nákupy, Tesco Finančné služby a Tesco Mobile. Po celom Slovensku zamestnáva 10 000 ľudí a je jedným z troch najväčších súkromných zamestnávateľov v krajine. Je tiež jedným z najväčších maloobchodných inovátorov. Zákazníkom ponúka široký výber privátnych výrobkov pod značkou Tesco Finest. Tesco na Slovensku je zároveň jedným z lídrov spoločenskej zodpovednosti. Za svoje aktivity v boji proti plytvaniu potravinami získala spoločnosť Tesco prestížne ocenenie Via Bona 2017.

Spoločnosť Tesco organizuje grantový program Vy rozhodujete, my pomáhame zameraný na podporu komunitných iniciatív, aktivít a projektov, ktoré prispievajú k zlepšeniu komunít po celom Slovensku.

Mesto Revúca sa v roku 2018 v rámci uvedeného grantového programu uchádzalo o podporu, vyhralo 1. miesto v hlasovaní zákazníkov v našom regióne a získalo grant vo výške 1 300 € na realizáciu projektu: „Šport je náš kamarát“ pre Materskú školu na ul. Vl. Clementisa v Revúcej, za čo všetkým hlasujúcim touto cestou ďakujeme.

Dňa 31. júla 2018 primátorka mesta Eva Cireňová prevzala symbolický šek na realizáciu spomínaného - víťazného projektu z rúk riaditeľa hypermarketu Tesco Revúca Radoslava Dzurinu.

Cieľom projektu "Šport je náš kamarát" je vytvoriť atraktívne a podnetné prostredie pre pravidelné športovanie detí prostredníctvom dobudovania a modernizácie existujúceho zastaraného ihriska materskej školy. Vynovením okolia školy a priestorov, kde sa deti pohybujú, sa posilní výchova detí k zdravému životnému štýlu a zrealizujú sa aktivity na podporu zdravia a prevencie obezity detí. Začiatok realizácie aktivít projektu plánujeme v období  augusta 2018.

Projekt „Šport je náš kamarát“ podporila spoločnosť Tesco.

Text a foto: Oddelenie regionálneho rozvoja MsÚ Revúca

Logo-Tesco.jpg1 (1).JPG

2 (1).JPG


 
 

Komunikácia s občanmi cez mobilnú aplikáciu City Monitor

Odkaz pre PRIMÁTORA

Mobilná aplikácia Virtualne

dnes je: 21.3.2019

meniny má: Blahoslav

Lokalita: Viničky
0904 678 078, 0918 645 422

CIVILNÁ OCHRANA - základné informácie v pdf CO.pdf (439.9 kB)
webygroup

English version
TitulkaMestoObčan/PodnikateľTuristické informačné centrumEnglish
Úvodná stránka