Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu Hlavné menu 6 Prechod na navigáciu vodorovná

STOLNOTENISOVÝ TURNAJVytlačiť
 

     Dňa 25.10.2018 sa v CVČ Revúca uskutočnilo obvodné kolo žiakov a žiačok ZŠ v stolnom tenise pre školský rok 2018/2019. Tohto turnaja sa zúčastnilo 5 družstiev chlapcov a 2 družstvá dievčat so svojimi vedúcimi s celkovým počtom 23 účastníkov zo ZŠ  S. Tomášika  Lubeník, ZŠ Sirk, ZŠ J. A. Komenského 1 Revúca, ZŠ Hviezdoslavovej  a ZŠ Ivana Branislava Zocha Revúca. Organizátori – CVČ Revúca pripravili toto podujatie na vysokej úrovni. Bolo zabezpečené občerstvenie pre športovcov ako aj pre vedúcich družstiev a taktiež príjemná atmosféra dodala turnaju jedinečnosť. Zápasy sa odohrali na 2 víťazné sety a 4 víťazné zápasy, podľa pravidiel stolného tenisu.

     V kategórii žiačok sa na prvom mieste umiestnili žiačky ZŠ I. B. Zocha v zložení Lenka Kožejová, Bianka Jungerová a Daniela Drábová. Na druhom mieste sa umiestnili žiačky zo ZŠ S. Tomášika Lubeník.

     V kategórii žiakov to bolo o čosi napínavejšie. Hralo sa systémom každý s každým. Naši chlapci v zložení Igor Zubák, Ján Švonavec a Lukáš Zubák si s prehľadom vybojovali prvé miesto. Tento ročník turnaja bol v niečom aj výnimočný. Bola totiž udelená aj mimoriadna cena pre najlepšieho hráča turnaja. Stal sa ním náš Lukáš Zubák. 

Na druhom mieste skončili žiaci zo ZŠ Hviezdoslavovej a tretí boli chlapci zo ZŠ S. Tomášika Lubeník.

     Naše oba tímy chlapci aj dievčatá postúpili do krajského kola v Kalinove, kde im všetci budeme držať palce, aby sa im čo najlepšie darilo.

     Všetkým zúčastneným športovcom blahoželáme a prajeme veľa ďalších športových úspechov.

 

 

Mgr. M. Pirochová

DSC_1002.JPG


 
 

Komunikácia s občanmi cez mobilnú aplikáciu City Monitor

Odkaz pre PRIMÁTORA

Mobilná aplikácia Virtualne

dnes je: 20.4.2019

meniny má: Marcel

Lokalita: Viničky
0904 678 078, 0918 645 422

CIVILNÁ OCHRANA - základné informácie v pdf CO.pdf (439.9 kB)
webygroup

English version
TitulkaMestoObčan/PodnikateľTuristické informačné centrumEnglish
Úvodná stránka