Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu Hlavné menu 6 Prechod na navigáciu vodorovná

Prehľad investičných akcií a aktivít mesta Revúca za roky 2007 – 2018Vytlačiť
 

foto primatorka.jpgVážení a milí spoluobčania,

v našom živote sa dejú rôzne udalosti a stretnutia s ľuďmi, ktoré zmenili náš život, náš pohľad na svet. Jednou z takýchto udalostí bolo moje slobodné rozhodnutie v roku 2006 kandidovať na funkciu primátorky mesta Revúca. Vydržala som v troch náročných volebných súbojoch obhájiť túto funkciu, ale len s pomocou Vás, občanov, ktorí ste mi verili, že svoju prácu robím so srdcom a vážnym záujmom o chod mesta a jeho prezentáciu.

Práca primátora je úzko spätá a naviazaná na mestské zastupiteľstvo, ktoré ako kolektívny orgán rozhoduje o nakladaní s majetkom mesta a schvaľuje rozpočet mesta a iné dôležité dokumenty a nariadenia týkajúce sa života občanov. Preto ďakujem tým poslancom, ktorí mi dôverovali a moje návrhy podporovali.

Mojou hlavnou úlohou bolo získať čo najviac finančných prostriedkov z rôznych grantov, dotácií a štrukturálnych fondov EÚ a pod., aby sme odľahčili mestský rozpočet. Podarilo sa nám to aj vďaka zodpovednému prístupu zamestnancov. V mojich troch volebných obdobiach sme prežili dve hospodárske krízy v štáte, ktoré sa odzrkadlili v nižších príjmoch od štátu pre naše mesto. Ďakujem   preto svojim spolupracovníkom a zamestnancom Mesta Revúca za spolupatričnosť a lojalitu v ťažkých obdobiach, ktorým sme spoločne museli čeliť. 

Úlohou tohto  informačného materiálu je pripomenúť si niektoré  investičné akcie, podujatia, na ktoré sme už možno aj zabudli a ktoré sa realizovali v meste Revúca alebo mesto bolo ich iniciátorom.

Už pred dvoma rokmi som sa rozhodla, že nebudem kandidovať v roku 2018 na funkciu primátorky mesta. Držím sa zásady trikrát a dosť a po dvanástich rokoch pôsobenia a skúseností získaných v samospráve môžem len skonštatovať, že táto práca sa musí robiť 24-hodín denne, hlavne čestne a zodpovedne.

Vážení a milí spoluobčania, ďakujem Vám za možnosť dvanásť rokov pracovať pre Vás, pre naše krásne mesto.

Gratulujem novozvolenému primátorovi mesta Revúca Júliusovi Buchtovi, želám mu pri výkone tejto náročnej práce veľa zdravia, dobrých spolupracovníkov a množstvo dobrých rozhodnutí. Budem sa tešiť z jeho každého úspechu, ktorým zlepší život občanov mesta.

 

S úctou a vďakou

Eva Cireňová


 
 

Komunikácia s občanmi cez mobilnú aplikáciu City Monitor

Odkaz pre PRIMÁTORA

Mobilná aplikácia Virtualne

dnes je: 23.4.2019

meniny má: Vojtech

Lokalita: Viničky
0904 678 078, 0918 645 422

CIVILNÁ OCHRANA - základné informácie v pdf CO.pdf (439.9 kB)
webygroup

English version
TitulkaMestoObčan/PodnikateľTuristické informačné centrumEnglish
Úvodná stránka