Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu Hlavné menu 6 Prechod na navigáciu vodorovná

Mesto získalo finančnú dotáciu od Nadácie AllianzVytlačiť
 

V septembri 2018 Mesto Revúca podalo žiadosť o podporu v rámci výzvy vyhlásenej Nadáciou Allianz so zameraním na bezpečnosť na cestách a dopravnú výchovu pre projekt: „Obnova detského dopravného ihriska v Revúcej“. Žiadosť bola úspešná a mesto tak získalo finančnú dotáciu v sume 2 000 €.

Zámerom mesta je prispieť k rozvoju výchovy, vzdelávania a praktického výcviku dopravnej výchovy na Detskom dopravnom ihrisku v Revúcej prostredníctvom obnovy zvislého dopravného značenia pre praktický výcvik v oblasti dopravnej výchovy a bezpečnosti v cestnej premávke.

Prínosom projektu bude zvýšenie kvality technického vybavenia detského dopravného ihriska pri zabezpečovaní praktických zručností a návykov bezpečného správania sa v premávke na pozemných komunikáciách v pozícii chodca alebo cyklistu.

 

Text a foto: ORR, OŽPaVP MsÚ Revúca

allianzsp-nadacia-logo.jpgIMG_20180914_104821321.jpg


 
 

Komunikácia s občanmi cez mobilnú aplikáciu City Monitor

Odkaz pre PRIMÁTORA

Mobilná aplikácia Virtualne

dnes je: 20.4.2019

meniny má: Marcel

Lokalita: Viničky
0904 678 078, 0918 645 422

CIVILNÁ OCHRANA - základné informácie v pdf CO.pdf (439.9 kB)
webygroup

English version
TitulkaMestoObčan/PodnikateľTuristické informačné centrumEnglish
Úvodná stránka