Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu Hlavné menu 6 Prechod na navigáciu vodorovná

Stridžia noc na ,,HviezdoslavkeVytlačiť
 

Noc, keď spíme doma v postieľke, je úplne iná ako tá, ktorú sme prežili vo štvrtok, 29. novembra v ZŠ, Hviezdoslavova 1 v Revúcej. Deti sa počas nej cítili ako v rozprávke, zažili niečo čarovné, tajomné a hravé, jednoducho prežili noc, na ktorú tak rýchlo nezabudnú. A veru bolo sa na čo pozerať!

Pani učiteľky z 1. stupňa si pre žiakov pripravili divadielko ,,Medovníkový domček“, v ktorom bývali dve ježibaby. V krásne vyzdobenej telocvični, ktorá vyzerala ako čarovný les, naplnená pavúkmi a hadmi, postupne prichádzali ďalšie ježibaby. Ale ako to už v rozprávkach býva, dobro vždy zvíťazí nad zlom. Janko a Marienka nakoniec ježibaby prekabátili, a tak si nejedna vystrašená detská dušička  nakoniec vydýchla radosťou. Nechýbali pesničky, tanec či zábava, kde si na záver rozprávkové postavy spolu so žiakmi vyskúšali rôzne zaujímavé aktivity. Nechýbalo hádzanie ježibáb do pece, jedenie medovníkov, lovenie pavúkov z kotla, lietanie na metle, hľadanie ukrytých hadov, metlobal a nakrúcanie kľúča na motúzik.

Sme radi, že naše pozvanie prijali a do aktivít sa zapojili aj predškoláci, a tak mohli aj oni zažiť krásnu atmosféru z divadelného predstavenia. Žiaci neskôr pokračovali  aktivitami v triedach. Neskoro v noci sa všetci schovali do spacákov a ponorili sa do hlbokého spánku. Môžeme povedať, že už teraz sa tešíme na takúto čarovnú noc aj o rok!

Mgr. Anna Sabolová

ZŠ, Hviezdoslavova 1

gtz.jpg


 
 

Komunikácia s občanmi cez mobilnú aplikáciu City Monitor

Odkaz pre PRIMÁTORA

Mobilná aplikácia Virtualne

dnes je: 20.4.2019

meniny má: Marcel

Lokalita: Viničky
0904 678 078, 0918 645 422

CIVILNÁ OCHRANA - základné informácie v pdf CO.pdf (439.9 kB)
webygroup

English version
TitulkaMestoObčan/PodnikateľTuristické informačné centrumEnglish
Úvodná stránka