Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu Hlavné menu 6 Prechod na navigáciu vodorovná

Špeciálna škola opäť víťazom!!!Vytlačiť
 

Tento školský rok sme sa po štvrtýkrát zapojili do súťaže Hovorme o jedle, ktorú organizovala Slovenská poľnohospodárska a potravinárska komora spolu s Centrom rozvoja znalostí o potravinách. Venovali sme sa rôznym aktivitám, ktoré nám pomohli získať veľa zaujímavých informácií o potravinách a životnom prostredí.

Na výber bolo spolu 12 tém a my sme si vybrali 4 z nich: Zelenina, ovocie, orechy z našich sadov; Jedz a hýb sa!; Potraviny a životné prostredie; Mäso, hydina, ryby, vajcia, strukoviny.

Už druhý rok po sebe sa nám podaril fantastický úspech!!! Vyhrali sme! Naša prezentácia aktivít, ktoré sme realizovali na dennú tému Potraviny a životné prostredie bola vybratá ako najlepšia spomedzi všetkých slovenských škôl, ktoré sa zapojili do tejto dennej témy.

Novinkou v tomto roku bola súťaž „Očami gurmána“ o najlepšiu fotografiu v rámci tohto projektu. Aj tu sme získali cenu!

Nebola to náhoda, je to výsledok tvorivej, kooperatívnej a systematickej práce všetkých pedagogických zamestnancov našej školy.

Zaujímavé projektové dopoludnia so súťažou Hovorme o jedle nás naučili veľa nových informácií a aj deti majú z týchto úspechov veľkú radosť. Hravou formou sme sa dozvedeli viac o tom, ako produkovať menej odpadu, ako odpadky separovať, ako sa zdravšie stravovať a aj to, ako pomôcť ku zdraviu aj našej planéte. Preto sme sa zapojili aj do ďalšieho projektu „Zelená škola,“ a dúfame, že aj tam budeme úspešní.

Mgr. Jana Hrbáľová, Mgr. Janka Vigová

IMG_1772.JPG


 
 

Komunikácia s občanmi cez mobilnú aplikáciu City Monitor

Odkaz pre PRIMÁTORA

Mobilná aplikácia Virtualne

dnes je: 23.4.2019

meniny má: Vojtech

Lokalita: Viničky
0904 678 078, 0918 645 422

CIVILNÁ OCHRANA - základné informácie v pdf CO.pdf (439.9 kB)
webygroup

English version
TitulkaMestoObčan/PodnikateľTuristické informačné centrumEnglish
Úvodná stránka