Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu Hlavné menu 6 Prechod na navigáciu vodorovná

Strieborné Vianoce v rodine ZocháčovVytlačiť
 

Len raz v roku všetko stíchne a nadíde tá vzácna chvíľa, kedy Panna Mária Božieho Syna porodila. Tóny prekrásnej piesne Hallelujah v podaní žiačky Simonky Rusovej v sprievode Kevina Lázoka, ligotanie svetiel a vianočného stromčeka nám zvestovali príchod najkrajších sviatkov roka - Vianoc. V piatok, 21. 12. 2018, sa v MsDK v Revúcej konala slávnostná vianočná akadémia Základnej školy Ivana Branislava Zocha Strieborné Vianoce. Vo veľkej rodine Zocháčov sme privítali vzácnych hostí, milých rodičov, starých rodičov, žiakov a učiteľov, aby sme spoločne oslávili príchod Vianoc.

V nádhernom programe vystúpila viac ako polovica žiakov našej školy a bolo sa skutočne na čo pozerať. Vianočné vinše, piesne a posolstvá sa niesli celým programom. V scénkach sa žiaci zamýšľali nad šťastím, zmyslom Vianoc a prerozprávali nám aj biblický vianočný príbeh. Tancom zas vyjadrili svoj vzťah k folklóru, vlnili sa v rytmoch vianočných piesní, dokonca nám scénickým tancom dali najavo, že každý z nás je jedinečný.

Záver programu patril deviatakom, ktorí sa s nami rozlúčili pomalými tónmi piesne Oh Holy Night a nevystúpili sami, spolu s nimi si túto krásnu pieseň zaspievala aj naša pani riaditeľka - ich učiteľka angličtiny. Okrem toho, že krásne spieva, venovala nám všetkým slová chvály, vďaky a zaželala nám krásne a požehnané vianočné sviatky.


 

Mgr. Z. Jakubejová

DSC_2130.JPG


 
 

Komunikácia s občanmi cez mobilnú aplikáciu City Monitor

Odkaz pre PRIMÁTORA

Mobilná aplikácia Virtualne

dnes je: 20.3.2019

meniny má: Víťazoslav, Klaudius

Lokalita: Viničky
0904 678 078, 0918 645 422

CIVILNÁ OCHRANA - základné informácie v pdf CO.pdf (439.9 kB)
webygroup

English version
TitulkaMestoObčan/PodnikateľTuristické informačné centrumEnglish
Úvodná stránka