Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu Hlavné menu 6 Prechod na navigáciu vodorovná

VIANOČNÝ TURNAJ 2018Vytlačiť
 

Už po deviatykrát Karate Klub Revúca usporiadal Vianočný turnaj, ktorý sa uskutočnil 15. Decembra v telocvični Základnej školy Ivana Branislava Zocha. Turnaja sa okrem domáceho klubu zúčastnili ďalšie štyri pozvané kluby. Tento Vianočný turnaj už po niekoľko rokov podporuje spoločnosť STEFE THS, ktorá je hlavným reklamným partnerom, za čo im úprimne ďakujeme. Pri slávnostnom úvodnom nástupe osobne pozdravil všetkých zúčastnených konateľ tejto spoločnosti Ing. Ján Brunner. Turnaj sa začal podľa vekových kategórií najprv v disciplíne súborné cvičenia kata a potom v športovom zápase kumite. Hlavným rozhodcom turnaja bol pán Ján Garabík.

V rámci tejto akcie každoročne vyhodnocujeme aj najúspešnejšieho pretekára klubu, ktorým sa na základe dosiahnutých výsledkov stal Tadeáš Sabol.

Sme radi, že zúčastnení pretekári, tréneri i rozhodcovia odchádzali z Revúcej s priebehom turnaja nadmieru spokojní. Pre medailistov boli okrem medailí, pohárov, diplomov nachystané aj rôzne sponzorské ceny.

Medailové výsledky pretekárov KK Revúca:

Tadeáš Sabol – kata st. žiaci 10 – 11 rokov – 2. miesto a kumite – 3. miesto.

Ria Mišuráková – kata st. žiačky 10 – 11 rokov – 3. miesto a kumite 1. miesto

Matej Herich – kumite ml. dorastenci 12 -13 rokov open – 2. miesto.

Pochvalu si zaslúžia aj ostatní naši členovia, ktorí reprezentovali na turnaji náš klub. Škoda, že nám kvôli chorobe neštartovali viacerí členovia klubu. V konečnom hodnotení klubov sme obsadili bronzovú priečku, druhý skončil klub Keido Košice a zvíťazil Karate klub MP Brezno. Na ďalších priečkach sa umiestnili MŠK Žiar nad Hronom a Karate Klub Papradno. Už teraz sa tešíme na jubilejný 10. ročník, ktorý, keď sa nám podarí, chceme usporiadať ešte vo väčšom rozsahu.

Na záver sa chcem z celého srdca poďakovať všetkým sponzorom, ľuďom a priateľom, ktorí podporili organizáciu tohto turnaja.

Mgr. Rashid A. Bunjatov

Predseda klubu

received_351505745673922.jpeg


 
 

Komunikácia s občanmi cez mobilnú aplikáciu City Monitor

Odkaz pre PRIMÁTORA

Mobilná aplikácia Virtualne

dnes je: 20.3.2019

meniny má: Víťazoslav, Klaudius

Lokalita: Viničky
0904 678 078, 0918 645 422

CIVILNÁ OCHRANA - základné informácie v pdf CO.pdf (439.9 kB)
webygroup

English version
TitulkaMestoObčan/PodnikateľTuristické informačné centrumEnglish
Úvodná stránka