Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu Hlavné menu 6 Prechod na navigáciu vodorovná

Milí Revúčania, vážení spoluobčania!Vytlačiť
 

Niet sporu viac.

Či medzi človekom a bohmi,

či medzi maliarom a plochou.

Všetko je zažehnané.

                         (Milan Rúfus)

 

   Sekundy, minúty, hodiny, týždne, mesiace, ale aj roky odnepamäti plynú svojím tempom a merajú nám ubiehajúci čas...

  Uplynulý mesiac bol poznačený stíšením našich duší, prežívaním adventu a prípravou na najkrajšie sviatky roka. V týchto chvíľach sú už minulosťou a my  spoločne vítame nový rok 2019. Aj cesta dlhá tisíc míľ začína prvým krokom. My sme dnes tiež vykročili na takúto púť, aby sme ňou šli po celý nadchádzajúci rok. Nájsť správnu cestu si vyžaduje umenie kompromisov, umenie presvedčiť sa o správnosti našich krokov a prijať spoločne správne rozhodnutie, posúdiť vopred dôsledok svojich konaní a vedieť niesť aj zodpovednosť. Či táto cesta bude úspešná, či si na konci tohto roka povieme, že naše spoločné úsilie nebolo márne, závisí od nás všetkých. Za seba vám chcem a môžem sľúbiť, že pre to urobím všetko.

  Rok, ktorý sa práve skončil a ktorý sme prežili v každodenných radostiach, ale i starostiach, ostane už len v našich spomienkach a v našich činoch. Určite sa každý z nás snažil, aby naplnil svoje sny na poli  osobnom aj  pracovnom. Každému z Vás prajem,  nech Vám prinášajú šťastie Vaše deti a nech sa dlho môžete tešiť z prítomnosti Vašich najbližších. Rozdávajme okolo seba dobrú náladu, usilujme sa prekonať zlo dobrom, znášajme nedorozumenia a ceňme si to, čo má naozaj hodnotu. Nech sa posolstvo z veršov majstra Rúfusa naplní!

  Na rozhraní rokov sa však chcem nielen v mene svojom, ale aj všetkých poslancov mestského zastupiteľstva poďakovať  všetkým tým, ktorí neľutovali svoj čas a námahu a venovali ich rozvoju „národa roli dedičnej“.

  Milí spoluobčania, poprajme si navzájom do nadchádzajúceho letopočtu 2019 hojnosť šťastia, zdravia, rozumného optimizmu, a pokornej vďačnosti pri vítaní úsvitu každého nového dňa...

 

Ing. Július Buchta

primátor mesta


 
 

Komunikácia s občanmi cez mobilnú aplikáciu City Monitor

Odkaz pre PRIMÁTORA

Mobilná aplikácia Virtualne

dnes je: 20.3.2019

meniny má: Víťazoslav, Klaudius

Lokalita: Viničky
0904 678 078, 0918 645 422

CIVILNÁ OCHRANA - základné informácie v pdf CO.pdf (439.9 kB)
webygroup

English version
TitulkaMestoObčan/PodnikateľTuristické informačné centrumEnglish
Úvodná stránka