Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu Hlavné menu 6 Prechod na navigáciu vodorovná

Revúcke listy ONLINEVytlačiť
 

Internetový portál Revúcke listy ONLINE pre všetkých, ktorým na našom meste záleží.

Samospráva mesta Revúca neustále hľadá možnosti, ako čo najefektívnejšie informovať svojich občanov o dianí v meste. Na základe toho, primátor mesta Ing. Július Buchta rozhodol o znovuobnovení internetovej stránky www.revuckelisty.sk, ktorá prešla kompletným redizajnom – zmenou grafického dizajnu stránky a zabezpečením kompatibility s modernými mobilnými zariadeniami.

Stránka Vám, občanom mesta Revúca, zabezpečí informačný servis o aktuálnych udalostiach v oblasti samosprávy, kultúry, školstva, športu, ale aj o uskutočnených či nadchádzajúcich podujatiach.

Zároveň Vám poskytuje bezplatný priestor na propagáciu a dáva príležitosť angažovať sa vo verejnom a spoločenskom dianí prostredníctvom publikovania vlastných článkov, zasielania pozvánok, či námetov na zaujímavé príspevky.

Revúcke listy online chcú byť objektívnym informačným zdrojom a poskytovať čo najviac kvalitných i užitočných informácií. A k tomu môžete pomôcť aj vy. Vaše články, námety, či pripomienky k obsahu online novín posielajte na: info@revuckelisty.sk

57312.jpg


 
 

Komunikácia s občanmi cez mobilnú aplikáciu City Monitor

Odkaz pre PRIMÁTORA

Mobilná aplikácia Virtualne

dnes je: 26.5.2019

meniny má: Dušan

Lokalita: Viničky
0904 678 078, 0918 645 422

CIVILNÁ OCHRANA - základné informácie v pdf CO.pdf (439.9 kB)
webygroup

English version
TitulkaMestoObčan/PodnikateľTuristické informačné centrumEnglish
Úvodná stránka