Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 2 Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu Hlavné menu 6 Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu vodorovná
Oficiálna stránka mesta RevúcaHľadať
 
 

Ciele kvality

erb CIELE KVALITY
MESTSKÉHO ÚRADU V REVÚCEJ
PRE ROK 2019
Certifikát PQM

 

Vedenie Mestského úradu v Revúcej sa stotožňuje s ustanoveniami normy ISO 9001 a vychádzajúc z nej v súlade s prijatou Politikou kvality Mestského úradu v Revúcej vyhlasuje nasledovné ciele kvality pre rok 2019:

 

 

  • Za účelom splnenia zámeru zníženia spotreby energie pri prevádzke verejných budov v meste plánujeme realizovať projekt: „Zníženie energetickej náročnosti ZUŠ v meste Revúca“.


Zodpovedný: Ing. Miroslav Varga, referent ORR

Termín: do 31.12.2019

 

  • Skvalitníme poskytované sociálne služby v Zariadení opatrovateľskej služby „Cilka“ prostredníctvom postupného zariaďovania izieb klientov interiérovým vybavením.

 

Zodpovedná: Ing. Gabriela Borosová, vedúca OSO

Termín: do 31.12.2019

 

  • Prostredníctvom realizácie dopytovo-orientovaného projektu: „Podpora opatrovateľskej služby v meste Revúca“ zabezpečíme opatrovateľskú službu v domácom prostredí klienta na úrovni komunitnej starostlivosti s dôrazom na zlepšenie prístupu k cenovo dostupným a kvalitným sociálnym službám.

 

Zodpovedná: Ing. Gabriela Borosová, vedúca OSO

Termín: do 31.12.2019

 

  • V rámci prevencie kriminality zabezpečíme doplnenie detského ihriska prostredníctvom zakúpenia a osadenia hracích prvkov v lokalite ul. SNP.

 

Zodpovedný: Peter Jankóšik, referent OŽPaVP

Termín: do 31.12.2019


 


V Revúcej, 07. januára 2019

 


Ing. Július BUCHTA
primátor         

 

 

      

 


 

MESTSKÁ POLÍCIA

dnes je: 18.10.2019

meniny má: Lukáš

podrobný kalendár

English version
TitulkaMestoObčan/PodnikateľTuristické informačné centrumEnglish
ÚvodÚvodná stránka