Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu Hlavné menu 6 Prechod na navigáciu vodorovná

JANUÁR 2019 v mládežníckych kategóriách MFK RevúcaVytlačiť
 

V januári sme mali možnosť vycestovať  na 5 turnajov. Mladší žiaci odohrali dva turnaje a staršia prípravka tri.

Najprv sa rozohrávala staršia prípravka 12.1. 2019 na Novoročnom turnaji v Šaci. Za účasti FK Junior Šaca, FK Junior Košice, FK Trebišov, FAMT Prešov, MFK Revúca, sme obsadili síce 5. miesto, ale nebola to žiadna katastrofa. V napínavých zápasoch sme buď tesne prehrali, alebo remizovali.

mfk.jpg

Na druhý deň 13.1. 2019 do Šace vycestovali mladší žiaci. Aj oni mali silných súperov. KAC Košice, Junior Šaca, FAMT Prešov, Sokol Ľubotice. Turnaj zvládli veľmi dobre a obsadili krásne druhé miesto.

mfk1.jpg

Ešte lepší úspech však zažili o týždeň  19.1.2019 si chalani vybojovali 1.miesto na turnaji v Detve.

Ich súperi: Železiarne Podbrezová, Jupie Banská Bystrica, Detva, Veľký Krtíš, Krupina, Levice, Hriňová, Senohrad, FAMT Prešov.

Ich dominanciu odzrkadľuje aj fakt, že počas celého turnaja naše mužstvo inkasovalo iba jediný gól.

mfk2.jpg

V nedeľu dňa 20.1.2019 sa v Košiciach uskutočnil turnaj Staršej prípravky U11 o Pohár KAC Jednota Košice za účasti ôsmych družstiev: KAC Košice, SAFI Prešov, MFK Kežmarok, Junior Šaca, FAMT Prešov, MFK Michalovce, MFK Rožňava, MFK Revúca. Tento krát chlapci ukázali, že aj oni vedia zabojovať o lepší výsledok a obsadili 3.miesto.

mfk3.jpg

26.1.2019 odohrali chlapci z kategórie U10 (r.2009 a mladší) turnaj v hale v Brezne - Mazorníkovo.

Turnaja sa zúčastnili družstvá: FK Železiarne Podbrezová, JUPIE FŠMH, Banská Bystrica, MFK Revúca, MFK DUKLA Banská Bystrica.

Naši chlapci boli viac ako vyrovnaným súperom, napriek tomu, že mali handicap a na turnaj mohli vycestovať iba šiesti. Každý zo zápasov sa hral 25 minút a prakticky bez striedania prehrali len s Duklou Banská Bystrica. V ostatných zápasoch uhrali remízy a skončili na treťom mieste s rovnakým počtom bodov, ako druhá Podbrezová. Rozhodol jeden strelený gól naviac.

mfk4.jpg

Aj keď v mládežníckom veku by nemalo ísť vo futbale v prvom rade o výsledky, ale o to, že chlapci robia to čo ich baví, učia sa spolupracovať, mať disciplínu, prekonávať prekážky- ako tréma, starší hráči, väčší súperi. Aj tak nás tešia výsledky klubu MFK Revúca. Tešia nás aj preto, že naši chlapci nemajú zďaleka vytvorené také podmienky, ako v iných kluboch a aj napriek tomu vedia konkurovať  tým najlepším. Veľká vďaka preto patrí všetkým, ktorí týmto mladým chalanom vytvárajú podmienky, obzvlášť trénerom. A to nehovorím len o spomínaných dvoch kategóriách, ale aj o starších žiakoch a mladšej prípravke, ktorí tiež rovnako dobre a kvalitne pracujú na tréningoch.

Všetkým prajeme aj úspešný február a veľa radosti z futbalu.

Povzbudzujeme rodičov, aby dali svoje deti na futbal a možno čoskoro aj oni patrili medzi hráčov o ktorých budeme písať.

 

MFK Revúca


 
 

Komunikácia s občanmi cez mobilnú aplikáciu City Monitor

Odkaz pre PRIMÁTORA

Mobilná aplikácia Virtualne

dnes je: 23.4.2019

meniny má: Vojtech

Lokalita: Viničky
0904 678 078, 0918 645 422

CIVILNÁ OCHRANA - základné informácie v pdf CO.pdf (439.9 kB)
webygroup

English version
TitulkaMestoObčan/PodnikateľTuristické informačné centrumEnglish
Úvodná stránka