Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 2 Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu Hlavné menu 6 Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu vodorovná
Oficiálna stránka mesta RevúcaHľadať
 
 

Cyklohliadky mestskej polície opäť v uliciach mestaVytlačiť
 

Aj tento rok s prichádzajúcim letným počasím pokračuje Mestská polícia Revúca v činnosti cyklohliadok. Počas dňa a v dobrom počasí sa v uliciach nášho mesta budú objavovať členovia mestskej polície na bicykloch, ktorých prínos bude spočívať v lepšej kontrole nad dodržiavaním všeobecne záväzných nariadení mesta, verejného poriadku, bezpečnosti obyvateľov i návštevníkov Revúcej, ako aj v pružnejšom riešení poškodzovania majetku a požívania alkoholu na verejnosti.

Cyklohliadky Mestskej polície v Revúcej boli zavedené 31. júla 2007 a v súčasnosti v nich bude pôsobiť osem mestských policajtov. Príslušníci MsP majú k dispozícii bicykle zn. Author a budú pomáhať najmä na miestach, ktoré nie sú dostupné autom.

Vedenie mesta verí, že verejnosť bude naďalej hodnotiť hliadky na dvoch kolesách kladne, nakoľko je táto činnosť ústretovým opatrením mesta a mestskej polície smerom k občanom.

1.jpg


 
 
English version
TitulkaMestoObčan/PodnikateľTuristické informačné centrumEnglish
ÚvodÚvodná stránka