Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 2 Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu Hlavné menu 6 Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu vodorovná
Oficiálna stránka mesta RevúcaHľadať
 
 

Hlasujte za náš projekt a podporte násVytlačiť
 

Vážení priatelia a priaznivci Základnej  školy J. A. Komenského , zahlasujte prosím za náš projekt, ktorý sa dostal do verejného hlasovania a pomôžte nám získať financie na rekonštrukciu rozbežiska na skok do diaľky.

Využívať ho bude viac ako 440 detí a tiež verejnosť. Aj mnohí z Vás náš školský areál využívajú v poobedňajších hodinách. Podporte nás, prosím. Nech Vás nemýli uvedené mesto Poprad. Banka Raiffeisen nemá v našom meste pobočku, preto patríme pod najbližšiu - popradskú.

 Hlasujte TU !!!

Naším cieľom je úprava rozbežiska na skok do diaľky, ktoré je v nevyhovujúcom stave. Úplne nám chýba odrazová doska, povrch je hrboľatý a pokrytý starou antukou .Chceli by sme vymeniť starý antukový povrch rozbežiska za umelý a osadiť novú odrazovú dosku. Celý sektor na skok do diaľky bude slúžiť viac ako 400 žiakom školy vrátane pretekárov školského atletického klubu, ktorí sa pravidelne zúčastňujú na regionálnych aj celoslovenských súťažiach a dosahujú pekné výsledky. Doprajme našim deťom zdravý pohyb v bezpečnom prostredí. Ďakujeme.


Ďakujeme všetkým za Váš čas a hlas.

hlasujte1.jpg


 
 
English version
TitulkaMestoObčan/PodnikateľTuristické informačné centrumEnglish
ÚvodÚvodná stránka