Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 2 Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu Hlavné menu 6 Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu vodorovná
Oficiálna stránka mesta RevúcaHľadať
 
 

Hviezdoslavka opäť úspešná v zbere papieraVytlačiť
 

Október sa u nás v škole, okrem iného, nesie aj v znamení zberu papiera. Zber, z ktorého sme spravili tradíciu, sa konajúcu dvakrát ročne. Naše triedy súťažia o čo najlepší výsledok, ktorý býva odmenený zaujímavým výletom.  Inak tomu nebolo ani teraz. Do súťaže sa zapojili všetky triedy, no ako to už býva pravidlom, vyhrať môže vždy len jeden – najlepší. Naši žiaci vyzbierali spoločne takmer 10 ton papiera. Najlepšou triedou sa stala III.A  na prvom stupni a IX.B na druhom stupni. Medzi jednotlivcami najviac papiera vyzbieral Marian Ďuriška z III.B triedy, a to  841 kg.

V našej škole sa snažíme aj touto formou rozvíjať environmentálnu výchovu žiakov, ktorá vedie žiakov k ohľaduplnosti k životnému prostrediu, k svojmu okoliu a samozrejme k sebe samému. Na záver by sme sa chceli poďakovať spoločnosti BRANTNER Gemer s.r.o, ktorá nám finančne pomohla s realizáciou tejto veľmi peknej a pre životné prostredie dôležitej akcie.   

Mgr. O.Bafia


 
 
English version
TitulkaMestoObčan/PodnikateľTuristické informačné centrumEnglish
ÚvodÚvodná stránka