Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 2 Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu Hlavné menu 6 Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu vodorovná
Oficiálna stránka mesta RevúcaHľadať
 
 

Ocenenie mladých maliarovVytlačiť
 

V mesiaci marec vyhlásilo Centrum voľného času v Revúcej pre deti materských škôl mesta Revúca výtvarnú súťaž pod názvom: Moja najkrajšia rozprávka. Keďže téma súťaže bola veľmi blízka, deti sa mohli naplno realizovať a rozvíjať svoju fantáziu a tvorivosť. Do súťaže sa zapojilo 18 deti (16 detí z MŠ Clementisovej a 2 deti z MŠ Sládkovičovej v Revúcej) vo veku od 4-6 rokov. Vyhodnotenie súťaže sa uskutočnilo 27.3.2019 o 15:00 hod. v priestoroch Materského centra Gombíkova. Spomedzi pestrých a zaujímavých prác vybrala odborná porota (PaedDr. M. Labošová, Mgr. Z. Almáši a Mgr. M. Rafay) nasledovne:

4-5 ročné deti:

  1. miesto: Barbora Hiciarová, Mš Ul. Vl. Clementisa 12, Revúca
  2. miesto: Dušan Belica, Mš Ul. Vl. Clementisa 12, Revúca
  3. miesto: Tobias Dobranský, Mš Ul. Vl. Clementisa 12, Revúca

5-6 ročné deti:

  1. miesto: Dávid Ivančo, Mš Ul. Vl. Clementisa 12, Revúca
  2. miesto: Kiara Kulíková Mš Ul. Sládkovičova 6, Revúca
  3. miesto: Timea Fiťmová Mš Ul. Vl. Clementisa 12, Revúca

Výhercom srdečne blahoželáme. Všetky deti, ktoré sa do súťaže zapojili boli ocenené peknou omaľovankou.

Gemersko-malohontské osvetové stredisko v Rimavskej Sobote výtvarnú súťaž pod názvom „Divadlo očami detí.“ V tomto roku to bol už 22. ročník. Je už tradíciou, že sa do súťaže zapájajú každý rok aj naše deti z Materskej školy VL. Clementisa v Revúcej pod vedením p. učiteľky J. Kúchenovej. Témou, ktorá im je veľmi blízka, mohli rozvíjať svoju fantáziu a predstavivosť naplno. Dňa 29.3.2019 bolo v Mestskom kultúrnom stredisku v Revúcej slávnostné vyhodnotenie súťažných prác. Spomedzi mnohých výtvarných prác z 1. kategórie sa Sophia Bujnovská umiestnila na 3. mieste s výtvarnou prácou „Šípková Ruženka.“  Výherkyni srdečne blahoželáme.

100_2227 (2).JPG


 
 
English version
TitulkaMestoObčan/PodnikateľTuristické informačné centrumEnglish
ÚvodÚvodná stránka