Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 2 Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu Hlavné menu 6 Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu vodorovná
Oficiálna stránka mesta RevúcaHľadať
 
 

Mesto Revúca

Výberové konanie - výkonný riaditeľ OOCR GEMER Vytlačiť
 


 
 

Elektronická úradná tabuľaVšetky

 •  

  Oznámenie

   - výsledok petície za obnovenie autobusových spojení
 •  

  Zrušenie času so zvýšeným nebezpečenstvom vzniku požiaru

  v územnom obvode okresu Revúca od 06.08.2019,  07:00 hod.
 •  

  Zber úrody a ochrana pred požiarmi

       Letný čas si väčšina z nás spája s oddychom, dovolenkou a slnkom. Je to aj čas zvýšenej aktivity poľnohospodárov pri zbere a naskladňovaní úrody, ktorú dopestovali.
 •  

  Pozastavenie výkonu uznesenia Mestského zastupiteľstva v Revúcej

  Zverejnené 28.06.2019
 •  

  Oznámenia o správnych konaniach v súlade so zákonom č. 543/2002 Z.z

  Zverejnené 27.06.2019         
 •  

  Pôžičky pre mladomanželov zo ŠFRB – základné informácie

  Štátny fond rozvoja bývania začne od 1.7.2019 poskytovať pre žiadateľov – fyzické osoby mladomanželské pôžičky. Tlačivá žiadosti, prílohy k žiadosti, potvrdenia o príjme a prehľad jednotlivých účelov podpory  sú zverejnené na internetovej stránke www.sfrb.sk.   Kto môže požiadať o podporu? Manželia, ktorých vek v deň podania žiadosti nepresiahne 35 rokov (podmienku veku musí spĺňať každý z manželov), ak uzavreli manželstvo najviac 12 me
 •  

  Africký mor ošípaných

   – zvyšovanie povedomie pre verejnosť, poľovníkov a chovateľov, – postery OIE
 •  

  Dotácia na nové rodinné domy už v auguste

  Dlhšie avizované príspevky na rodinné domy stakmer nulovou spotrebou energiedostali konkrétnejšie kontúry. Začiatkom mája 2019 bol schválený príspevok pre nové rodinné domy, ktorým si domácnosti budú môcť prilepšiť svoj rozpočet až o 8000 eur. Ministerstvo dopravy a výstavby chce týmto podporiť výstavbu domov stakmer nulovou spotrebou energie.
 •  

  Občianske združenia, pozor!!!

  Na základe zákona č. 346/2018 Z.z. o registri mimovládnych organizácií, sa po prvýkrát zriaďuje jednotný register mimovládnych organizácií, do ktorého sa okrem iných zapisujú aj občianske združenia. Tie občianske združenia, ktoré vznikli do 31.12.2018 si musia túto povinnosť splniť. V prípade, že neuvediete úplné informácie, do momentu, kým tento nedostatok neodstránite, nemôžete prijímať finančné prostriedky z verejných zdrojov (dotácie, 2%, 

Pozvánka na akcie konané v meste a okolíVšetky

Prehľad projektov Mesta Revúca

Dávame do pozornosti

www.prevenciasikanovania.sk - Šikanovanie a agresia sa prejavujú v rôznych situáciách a prostrediach, napr. vo väzniciach, v destkých domovoch, či pred zrušením povinnej vojenskej služby  aj v armáde, či u dospelých na pracovisku, a teda aj mimo školy a výučby.

www.zodpovedne.sk - Projekt sa venuje nasledovným okruhom rizík internetu, mobilnej komukácii a nových technológií: Pedofília, pornografia; Šikanovanie (Ponižovanie, zosmiešňovanie, zastrašovanie, ohováranie, nadávanie...); Rasizmus, xenofóbia (Diskriminácia, fašizmus, neonacizmus...); Sebapoškodzovanie (Anorexiu, bulímiu, samovraždy, drogy, sekty...); Násilie (Terorizmus, agresivita...); Stretnutie s neznámou osobou (Grooming...); Poskytovanie osobných údajov; Internetové podvody (Falšovanie počítačových údajov, porušenia autorských a príbuzných práv...).

www.setrimeenergiu.sk - Chcete vedieť, koľko energie môžete vo svojej domácnosti alebo v rámci vášho podnikania ušetriť? Ktoré spotrebiče sú najúspornejšie a aké sú náklady na ich prevádzku? Poradíme vám, v ktorých oblastiach môžete práve vy znižovať náklady na elektrinu a akým spôsobom ju využívať efektívnejšie.


 

MESTSKÁ POLÍCIA

English version
TitulkaMestoObčan/PodnikateľTuristické informačné centrumEnglish
ÚvodÚvodná stránka