Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 2 Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu Hlavné menu 6 Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu vodorovná
Oficiálna stránka mesta RevúcaHľadať
 
 

Mesto Revúca

Vyhodnotenie Ankety o NAJ infocentrum na SlovenskuVytlačiť
 

Ako dopadol prvý ročník ankety o NAJ infocentrum Slovenska?

Asociácia informačných centier Slovenska (AICES), vydavateľstvo Kam po Česku, infoT.I.C. a webový portál www.kamposlovensku.sk počas leta 2019 realizovali anketu Informačné centrum roka 2019.

Anketa prebiehala na webovom portáli www.kamposlovensku.sk počas letných mesiacov  od 21.6. do 31.8. 2019. Pomocou ankety vytvorili priestor pre propagáciu a zviditeľnenie jednotlivých informačných centier Slovenska, ktorý bol prínosom obzvlášť počas začínajúcej turistickej sezóny. Anketa slúžila predovšetkým návštevníkom aj na šírenie povedomia o službách informačných centier, ktoré skvalitnili ich dovolenky, poradili výlety a ukázali možnosti nezabudnuteľných zážitkov. Anketa Informačné centrum roka 2019 prebiehala pod záštitou Ministerstva dopravy a výstavby Slovenskej republiky.

Celkovo sa zapojilo 2713 platných hlasujúcich, ktorí rozhodli o najpopulárnejších informačných centrách v jednotlivých regiónoch Slovenska.

V západoslovenskom regióne sa najobľúbenejšími turistickými informačnými centrami stali Kultúrno-informačné centrum Trenčín s počtom hlasov 77, Levická informačná agentúra s 58 hlasmi a na treťom mieste sa umiestnilo Turistické informačné centrum- Bratislavská organizácia cestovného ruchu s 52 platnými hlasmi.

V stredoslovenskom regióne sa top turistickými informačnými centrami stali IC Banská Štiavnica s úctyhodnými 766 hlasmi, Kultúrne a informačné centrum mesta Kremnica s 368 hlasmi a na treťom mieste sa umiestnilo Turistické Informačné centrum Revúca s 291 platnými hlasujúcimi.

Vo východoslovenskom regióne sa najpopulárnejšími turistickými informačnými centrami stali Turisticko-informačná kancelária TIK Rožňava so 159 hlasmi,  Turistické informačné centrum Spišská Nová Ves s 55 platnými hlasmi a trojicu najobľúbenejších infocentier uzatvára Informačné centrum MIC Košice s 34 hlasmi

Celkové prvenstvo si z ankety odnáša Informačné centrum Banská Štiavnica

Absolútnym víťazom ankety Informačné centrum roka 2019 sa stalo Informačné centrum mesta Banská Štiavnica s počtom hlasov 766. Toto číslo predstavuje celkových 28% celkových platných hlasov a odzrkadľuje popularitu tohto informačného centra nielen v regióne, ale aj na Slovensku.

zdroj: https://aices.sk/vyhodnotenie-ankety-o-naj-infocentrum-na-slovensku/


 
 

Elektronická úradná tabuľaVšetky

Pozvánka na akcie konané v meste a okolíVšetky

Prehľad projektov Mesta Revúca

Dávame do pozornosti

www.prevenciasikanovania.sk - Šikanovanie a agresia sa prejavujú v rôznych situáciách a prostrediach, napr. vo väzniciach, v destkých domovoch, či pred zrušením povinnej vojenskej služby  aj v armáde, či u dospelých na pracovisku, a teda aj mimo školy a výučby.

www.zodpovedne.sk - Projekt sa venuje nasledovným okruhom rizík internetu, mobilnej komukácii a nových technológií: Pedofília, pornografia; Šikanovanie (Ponižovanie, zosmiešňovanie, zastrašovanie, ohováranie, nadávanie...); Rasizmus, xenofóbia (Diskriminácia, fašizmus, neonacizmus...); Sebapoškodzovanie (Anorexiu, bulímiu, samovraždy, drogy, sekty...); Násilie (Terorizmus, agresivita...); Stretnutie s neznámou osobou (Grooming...); Poskytovanie osobných údajov; Internetové podvody (Falšovanie počítačových údajov, porušenia autorských a príbuzných práv...).

www.setrimeenergiu.sk - Chcete vedieť, koľko energie môžete vo svojej domácnosti alebo v rámci vášho podnikania ušetriť? Ktoré spotrebiče sú najúspornejšie a aké sú náklady na ich prevádzku? Poradíme vám, v ktorých oblastiach môžete práve vy znižovať náklady na elektrinu a akým spôsobom ju využívať efektívnejšie.


 

MESTSKÁ POLÍCIA

dnes je: 18.10.2019

meniny má: Lukáš

podrobný kalendár

English version
TitulkaMestoObčan/PodnikateľTuristické informačné centrumEnglish
ÚvodÚvodná stránka